ЗНО 2018

ЗНО-2018

Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання-2018

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1103 від 31.07.2017 кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів! Основна сесія ЗНО-2018 проходитиме з 22 травня 2018 року по 14 червня 2018 року. ЗНО-2018 пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова. У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них. Відповідно до наказу МОНУ від 30.12.2014 № 1547 «Про затвердження Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти» учні 11 класів складатимуть державну підсумкову атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: української мови (обов’язково для всіх), математики чи Історії України (один на вибір), на вибір з усього переліку предметів, затверджених для складання ЗНО-2018. Традиційно учні 11 класів можуть спробувати свої сили у складанні пробного ЗНО-2018, яке заплановано: з української мови – 24 березня 2018 року ,для інших предметів – 31 березня 2018 року. Термін реєстрації на пробне ЗНО-2018 з 09 по 31 січня 2018 року. Більш детальну інформації, у тому числі і програми зовнішнього незалежного оцінювання з предметів, характеристики сертифікаційних робіт, можна знайти на сайтах:

Український центр оцінювання якості освіти:   http://testportal.gov.ua/

Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти:http://www.test-center.od.ua/

Блог "ДПА та ЗНО - 2018 у Кіровоградському районі":  https://zno18kir.blogspot.com/

Графік ЗНО-2018

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

До 30 квітня 2018 року зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня до 13 червня. Тестування з математики відбудеться 22 травня, української мови і літератури – 24 травня, іспанської, німецької, французької мов – 29 травня, англійської мови – 1 червня, біології – 4 червня, історії України – 6 червня, географії – 8 червня, фізики – 11 червня, хімії – 13 червня.

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 21 травня 2018 року.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 21 червня 2018 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть оголошені до 15 червня, з історії України, географії, фізики, хімії – до 21 червня.