Тренування із ЦЗ

«День цивільного захисту»

У випадку виникнення надзвичайних ситуацій

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 19 квітня  проведено   День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя. Вранці школярам  було оголошено план проведення Дня цивільного захисту. Класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». Вихованці дізнались, що надзвичайна ситуація – це  порушення  нормальних  умов  життя  і діяльності  людей  на  об'єкті або території,  спричинене аварією, катастрофою,  стихійним лихом, епідемією, епізоотією, епіфітотією, великою пожежею,  застосуванням засобів ураження,  що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних витрат. На практичних заняттях діти  вчились  правильно одягати протигази. Учні  переглянули навчальні фільми про правила поведінки під час надзвичайних ситуацій. Медична  сестра закладу  продемонструвала на прикладах  надання першої медичної допомоги для дітей. Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.  День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.