Стратегія розвитку ДНЗ

Основні стратегічні завдання

Шляхи реалізації

Очікувані результати

Модернізація матеріально-технічної бази дошкільного закладу на користь дітей

- Ремонт коридору, фасаду.
- Оформлення ландшафтного дизайну території.
- Доукомплектування фізкультурного майданчика, спортивного залу та оздоровчих осередків груп нетрадиційним фізкультурно-оздоровчим обладнанням.

В дошкільному закладі створені умови, що позитивно впливають на охорону здоров'я дітей, їх всебічний розвиток, соціальний досвід та життєву компетенцію.

Забезпечення психолого-педагогічної, комп'ютерної та методичної грамотності педагогічних працівників

- Використання інтерактивних форм і методів методичної роботи, спрямованих на особистісне зростання професійної компетентності кожного педагога.
- Активне вивчення інноваційних технологій в різних формах методичної роботи.
- Реалізація завдань: «Комп'ютерна грамотність педагогів - запорука ефективності навчально-виховної роботи з дітьми.»
- Оснащення кабінетів новинками психолого-педагогічної літератури, навчально-методичними посібниками та матеріалами ППД.
- Забезпечення педагогічної цінності розвивального середовища груп та майданчиків.

В дошкільному закладі працюють педагоги, які володіють ефективними формами та методами роботи, зацікавлено ставляться до новинок психолого-педагогічної науки та ППД, проявляють творчий пошук та інтерес до сучасних джерел здобуття знань.

Спрямування роботи педагогічного колективу на збереження та зміцнення здоров'я дошкільнят. Формування  життєвої компетентності, з метою здобуття дітьми якісної дошкільної освіти

-Використання педагогами здоров'язбережувальних технологій в навчально-виховному процесі.

- Організація роботи в групах за інтересами, з метою реалізації особистісних пріоритетів кожної дитини.
- Використання в педагогічному процесі найефективніших форм, методів та прийомів.
- Вивчення результатів підготовленості дітей (випускників закладу) до навчання в школі, шляхом співпраці зі школою.
- Активізація цілеспрямованого педагогічного впливу на батьків  з метою безпосередньої їх участі в навчально-виховному процесі.
- Психолого-педагогічний супровід дітей.

- Вивчення соціального стану сімей вихованців дошкільного закладу.
- Залучення батьківської громади до співпраці у вирішенні проблем соціального захисту дітей.

Діти почувають себе здоровими в комфортних умовах.

На кожному віковому етапі дошкільники збагачуються доступними їм знаннями, уміннями та навичками, що забезпечує отримання ними якісної дошкільної освіти;
випускники дошкільного закладу легко адаптуються в школі, добре засвоюють програму початкової школи, проявляють інтерес до отримання знань.

Соціальний захист дітей дошкільного віку, відповідно до їх потреб

- Виявлення та психологічний супровід дітей з особливими потребами, надання їм інклюзивної освіти.

Вихованці дошкільного закладу, незалежно від їх соціального статусу, почувають себе комфортно та затишно.В освітньому закладі створені сприятливі умови для їх розвитку, навчання та виховання.
Батьки активно виявляють турботу про дітей та піклуються про їх благополуччя.
Працює батьківський комітет, який  надає допомогу дітям з соціально-незахищених та неблагополучних сімей.