Наш садок

https://drive.google.com/file/d/1dCfEcfQXd35r94RP0TKHwlRR2Q_LgVZd/view?usp=sharing-впровадження спадщини В.О.Сухомлинського

https://drive.google.com/file/d/0B2neC01STCz2NC1ja3NweUl2azA/view?usp=sharing = фільм "Україна-рідний край"

Здоров'я дитини - це стан її повного фізичного, душевного та соціального благополуччя. Питання збереження та зміцнення здоров'я дитини належать до стратегічних завдань суспільства. Педагоги  НВК впроваджують  здоров'язберігаючі, здоров'яформуючі, здоров'язміцнюючі технології навчання та виховання, які визначені Законами України “Про освіту”. “Про загальну середню освіту”, “Про охорону дитинства”, державними програмами “Діти України”, “Репродуктивне здоров’я”, “Здоров’я нації”, “Патріотичне виховання населення, формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства”.

Пріоритетами діяльності дошкільного закладу є збереження і зміцнення здоров’я дітей, вироблення в них позитивної мотивації на здоровий спосіб життя. Також в цьому напрямку працює й психологічна служба, яка забезпечує своєчасне вивчення психологічного та фізичного розвитку дитини, мотивів її поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних та інших індивідуальних особливостей, створення умов для саморозвитку та самовиховання. Психологічна служба зорієнтована на надання допомоги всім учасникам навчально-виховного процесу, а також на проведення профілактичної роботи з подолання негативних тенденцій.

2.Заступник директора з НВР - Кириченко А.М.

3.Вихователі:

Бондаренко В.В.

Волошенюк О.А.

Головащенко М.В.

4.Музичний керівник - Тихоненко Д.А.

Батьки, педагоги, діти...

Наш садок

Хто не знає наш садочок,

Він дзвенить, наче дзвіночок.

Тут життя весь день вирує,

Тут співають і танцюють.

В стінах цих гуляє казка,

Діти знають ніжність, ласку.

Дружна, радісна родина

В справах, помислах єдина.

Виростуть в маляток крила,

Донесуть їх вдаль вітрила,

Наш  садочок  не стихає,

Нових друзів вже чекає!