Диплом фіналістів інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"

12 лют. 2018
Участь команди "Розумники"

11 лютого вихованці нашого закладу були нагороджені Дипломом за участь   в інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?", котра відбулась в Кіровоградському обласному ценрі дитячої та юнацької творчості. Команда "Розумники" стала фіналістом Олімпійського Кубку Кіровоградської області серед школярв сезону 2017-2018 навчального року. Діти достойно захистили честь нашої школи. До складу команди увійшли такі учні: Онищенко Владислав - 9 кл., Бакун Максим - 7 кл., Пелін Олександр - 8 кл., Бринза Вячеслав - 7 кл., Тернавська Каріна - 7 кл., Третяк Даниїл - 9 кл. Для  участі у грі команду підготувала педагог-організатор Я.С. Бринза. Дякуємо учасникам та організатору, бажаємо перемог!