«Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою»

6 лют. 2018
День Безпечного Інтернету

З метою привернення уваги дітей та батьків до  проблеми  Безпечного Інтернету  у закладі  були  проведені  заходи, присвячені Дню Безпечного Інтернету «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою»,  який відзначається  в цьому році 06 та 07 лютого.   Головними завданнями навчально-виховних заходів є запобігання негативного  впливу ІКТ та їх складових – кібербулінгу, ігровою комп’ютерною залежністю, підвищення загального рівня правової свідомості дітей, батьків, рівня обізнаності з проблем порушення прав людини, навчання моделям безпечної поведінки, вироблення уміння протистояти негативним впливам Інтернету. У закладі проведено просвітницький тренінг «Безпечний Інтернет», де учні розширили свої знання про Безпечний Інтернет, вчились правильному спілкуванню у Мережі, ознайомились із Словником  онлайн термінів та правилами безпеки дітей в Інтернеті.  Серед батьків була проведена просвітницька робота щодо основних правил онлайн безпеки та як вберегти дитину від кібербулінгу.   Для отримання цікавої та практичної інформації було рекомендовано  звертатись на інтернет-сторінку «Онляндія: безпечна веб-країна».

Такі заходи формують індивідуальну моральну свідомість , культуру  та правила безпечної  поведінки  особистості при користуванні  Інтернету.