Тиждень історії

2 лют. 2018
Проведення предметного тижня

У період з 29 січня по 02 лютого у закладі було проведено Тиждень історії. Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії та стимулювання творчої активності учнів. Висока ефективність Тижня в школі залежить в першу чергу від досвіду та майстерності вчителя, його вміння керувати діяльністю учнів.

Основними завданнями Тижня історії є:

- активізація пізнавального інтересу учнів до історії;

- розширення й поглиблення знань та умінь учнів з предмета;

- реалізація на практиці основних принципів особистісно - орієнтованого підходу до навчання;

- створення сприятливих умов для виявлення знань та вмінь учнів у нестандартних ігрових ситуаціях.

Вчитель історії та правознавства Євенко С.С. провів у 5 класі інтелектуальну гру «Цікава історія» із пропедевтичного курсу. Діти ознайомились із відомими історичними пам’ятками та археологічними розкопками. Учні  8-9 класу під час брейн-рингу «Українські землі в ХІХ ст..» повторили історію розвитку рідної держави.  У 6-7 класі було проведено пізнавальну  гру «Найрозумніший» з теми «Історія Європи та України У-ХУ ст..»

Проведення  предметного тижня спонукає дітей  до творчої дослідницької праці, сприяє розвитку  інтересу,  формує сталий пізнавальний інтерес школярів до вивчення історії.